Семінар для архітекторів: "Плити Equitone - фасади майбутнього"

Семінар для архітекторів: "Плити Equitone - фасади майбутнього"

У вівторок 20.11.2018 в бізнес-центрі IQ зібралися професійні архітектори для того, щоб обговорити сучасні тенденції в дизайні вентильованих фасадів як житлових, так і нежитлових комплексів. Компанія ETEХ в особі Юрія Гатіна продемонструвала кращі проєкти з використанням фіброцементних плит Equitone. Це надійний матеріал, який має низку переваг — довговічність, актуальність у часі та впізнаваний дизайн. Фасади з фіброцементними плитами Equitone будуть виглядати сучасними навіть через 50 років. З їх допомогою реалізовуються проєкти, якими пишаються.

Також на семінар було запрошено спеціальний гість — відомий архітектор Андрій Пашенько. Він презентував одні зі своїх останніх проєктів житлових комплексів, на прикладі яких поділився кращими рішеннями в проєктуванні житлової нерухомості та облаштуванні прилеглих територій.

Головною нашою метою було надихнути архітекторів на нові свіжі ідеї й поділитися кращими проєктами, виконаними в Україні та країнах ближнього зарубіжжя. Ми постійно стежимо за тенденціями й ділимося актуальними новинами. Якщо у вас виникли питання, побажання або питання по ТМ Equitone – напишіть нам і ми відповімо найближчим часом.

20181120_seminar2

20181120_seminar3 20181120_seminar4