Equitone: панелі для фасаду з фіброцементу

Станом на сьогодні функціонують понад 100 компаній групи Etex в 42 країнах світу. Це справді вражає і дозволяє використовувати світовий досвід для створення надійних фасадів з фіброцементу.

Наша істория

За довгий час розвитку нашого бренду ми отримали репутацію надійної компанії, відомої як своїми виробничими потужностями, так і творчим підходом.

Наші технології

Ми впроваджуємо новітні розробки та інноваційні методики в процес виробництва, створюючи нові матеріали й досліджуючи нові форми.

Наша команда

Професіоналізм, експертність, творчість — такі якості ми розвиваємо у своїх співробітниках, адже команда — серце компанії, завдяки якому вона рухається і розвивається.

Виробництво фіброцементу

Коли Людвіг Хатчек винайшов фіброцемент в кінці 19-го століття, він об’єднав основні елементи Землі: мінерали, воду, повітря і вогонь (нагрівання) в простому процесі фільтрації. Він назвав вийшов матеріал “Eternit“, якби натякаючи на чудову довговічність даного нового матеріалу.

Наша материнська компанія, Etex Group, виробляє даний матеріал з 1905 року. Самим останнім і найпрестижнішим втіленням в цьому гордій спадщині унікальних матеріалів є матеріали для вентильованих фасадів EQUITONE®. Виробничий процес Хатчека робить кожну панель унікальною з індивідуальною структурою фіброцементу. Більшість матеріалів при виробництві фасадних панелей не покриваються штучними кольоровими покриттями, надаючи матеріалам, завдяки профарбовуванню в масі, сирий, незакінчений образ.

Використання фіброцементу

У 1950-х роках лідируючі архітектори, такі як Walter Gropius, почали використовувати пропонуємо п панелі з покриттям в конструктивах вентильованих фасадів. Дизайнер Willy Guhl створив відомий “loop chair” з одного аркуша фіброцементу в 1954. Цей проєкт сьогодні як і раніше свідчить про основні якості волокнистого матеріалу основи фіброцементу: тонкий, легкий, але не піддається руйнації і красивий.

У 1987 році Herzog & De Meuron створили будівлю, яке спровокувало розвиток фасадних матеріалів з фіброцементу. При проєктуванні будівлі складу Ricola в Laufen використовували фіброцементні панелі без покриття. В результаті жалюзі фасаду, з посиланням на картонні коробки всередині, надихнули нашу компанію на те, щоб розпочати промислове виробництво профарбованих в масі, необроблених фіброцементних фасадних матеріалів без фінішного покриття.

Сьогодні EQUITONE має повний спектр профарбованих в масі і забарвлених по поверхні фіброцементних фасадних матеріалів. Провідні архітектори нашого часу, такі як, Souto De Moura, Herman Hertzberger, Delugan Meissl і багато інших створюють свої шедевральні проєкти із застосуванням фасадних панелей EQUITONE.

В Україні з 2015 року працює представництво заводів, що випускають облицювальні фасадні панелі TM EQUITONE, ціна різниться від виду панелей.

Компанія ТДВ СІНІАТ є представництвом групи компаній ETEX і представляє в Україні також інші продукти з широкого спектра будівельних матеріалів: гіпсокартон, вогнезахисні матеріали, покрівельні матеріали.

Наша продукція

Контакти
logo

Відвідайте нашу компанію

Адреса: Україна, Київ, вул. Амосова, 12, БЦ «Горизонт парк»

Є питання? Зателефонуйте нам

+38 (099) 233 67 83

Робочий час

ПН–ПТ: 09:00–18:00

Напишіть нам

E-mail: yuriy.gatin@etexgroup.com

Напишіть нам

Наші фахівці зв’яжуться з Вами у найкоротші терміни