Фіброцементні панелі для фасаду

Фіброцементні плити EQUITONE

Наша компанія пропонує Вам купити фіброцементні панелі в Києві та Україні від виробника за найкращою ціною. 

При необхідності наші фахівці також можуть допомогти з проєктуванням, дати пораду щодо вибору фіброплит для облицювання, надати послуги з монтажу тощо.

Previous
Next

TM EQUITONE — це професійний матеріал для творчості. 

Фіброцементна панель  EQUITONE — натуральний композитний матеріал, який пишається своєю справжністю. EQUITONE виробляється за допомогою новітніх технологій на заводах в Німеччині та Бельгії понад 50 років.

До складу фасадних панелей з фіброцементу входять цемент, пісок, вода, целюлоза і мінеральне волокно, що додає матеріалу унікальну міцність.

Максимальні розміри фіброплит EQUITONE, вироблених в Бельгії, складають 3070х1240 мм. Фасадні фіброцементні плити, які виробляються в Німеччині, розмірами сягають до 3130х1280 мм. Проте, фіброцементні панелі ЕКВІТОН можуть мати будь-який розмір шляхом розрізання їх за допомогою спеціального обладнання на будмайданчику або в виробничому цеху.

У нас Ви можете знайти не тільки класичні гладкі фіброцементні фасадні панелі, але й підібрати вентильовані фіброцементні плити, купити фібропанелі під камінь або дерево тощо.

Створюймо естетику міста і нову архітектуру разом!

Ми підтримаємо Ваші сміливі ідеї й допоможемо реалізувати бездоганні проєкти.

1
Пофарбовані в масі фіброцементні матеріали
Екологічний
матеріал
Максимальний розмір плит
3130 мм х 1280 мм
6
Легко нарізаються за розмірами
5
Розмаїття кольорів — від пастельної до яскравої гами
3
Можна перфорувати й наносити малюнок

Продуктова лінійка бренду EQUITONE складається з 6 типів панелей:

EQUITONE [linea] є унікальним профарбованим фасадним матеріалом 3D-форми, що грає зі світлом і тінню.

EQUITONE [linea] представляє лінійну поверхню, яка висуває на перший план необроблену внутрішню текстуру основного фіброцементного матеріалу.

linea

Фіброцементний матеріал EQUITONE [natura] пропонує замовникам стійкий облицювальний фасад для зовнішньої стіни, який не вимагає частого обслуговування.

EQUITONE [natura] поєднує в собі чудову естетику з довговічністю і міцністю.

natura

EQUITONE [tectiva] це профарбований фіброцементний матеріал, який пропонує елегантні відтінки натурального кольору.

EQUITONE [tectiva] забезпечує унікальний естетичний ефект: в результаті зміни погодних умов матеріал набуває легкі природні відтінки, граючи півтонами.

tectiva

Покриття EQUITONE [pictura] додатково містить обробку поверхні фіброцементного матеріалу. Основною характеристикою цієї обробки є тверда, гладка і шовковиста ультраматова поверхня.

EQUITONE [pictura] добре підходить для створення оригінальних рішень, в яких колір має особливе значення.

pictura-3

EQUITONE [textura] поєднує в собі яскравий колір, текстуру і міцність.

Результатом є створення виняткових і унікальних конструкцій в одній повністю спресованій облицювальній фібропанелі EQUITONE [textura].

textura-2

EQUITONE [materia] — це тонка, міцна, широкоформатна панель для обробки й облицювання фасадів будівель.

У кожного архітектора і дизайнера EQUITONE [materia] викликає свої асоціації, але незмінно створює бажання доторкнутися.

materia-2

Придбати фіброцементні плити в Україні від компанії Equitone варто за цілою низкою причин, головна з яких — їхні унікальні властивості. 

Ключова особливість — фіброцемент. Цей спеціальний композитний матеріал відповідає високим вимогам, що пред’являються будівельною індустрією і професіоналами-архітекторами. Фіброцемент є дуже легким і тонким, але одночасно з цим він відрізняється високими показниками міцності й виготовляється з екологічно чистої сировини. Завдяки останньому матеріал також є натуральним, що дозволяє здійснити практично будь-яку ідею у виробництві навісного фасаду з вентильованою конструкцією. Крім іншого це можливо завдяки палітрі кольорів і різних текстур.

В процесі виготовлення фасадні фіброцементні панелі Equitone утворюють щільну структуру. Целюлозне волокно, що знаходиться в складі  додає матеріалу показники не тільки високої міцності, але і гнучкості.

Будь-яка фіброцементна плита Equitone проходить багатоступеневу перевірку в спеціалізованих лабораторіях. Матеріал показав достойні результати в процесі експлуатації на фасадах будівель і споруд по всьому світу.

Як створюється фіброцементна панель Equitone?

Матеріал виготовляється за методом Хатчека. До складу входять: цемент, вода, волокна целюлози, пісок. Такий склад актуальний для автоклавного процесу виробництва. У випадку з природним дозріванням компоненти трохи відрізняються: цемент, вапно, волокна целюлози і вода.

Всі ці складові активно змішуються до тих пір, поки не вийде суспензія. Вся подальша обробка не залежить від обраного процесу виготовлення і полягає в наступному:

 • суміш потрапляє в накопичувальний резервуар з обертовими циліндрами, які збирають фіброцемент, видаляючи частину води в процесі;
 • спеціальний ремінь переміщається по верхніх поверхнях циліндрів і збирає тонкий шар фіброцементної суміші з кожного циліндра;
 • вакуумний агрегат додатково витягує вологу, після чого матеріал транспортується на рухомий конвеєр;
 • потім він потрапляє на формувальний барабан, де внаслідок намотування досягається необхідна товщина;
 • як тільки бажана товщина листа досягнута, активується автоматичний різальний ніж, вбудований в формувальний барабан. Він обрізає листи й вони виходять на конвеєр, який згодом передає його в стопку
 • згодом майбутні фібропанелі для фасаду потрапляють під прес, що розвиває тиск від 12 тонн.

Згодом, в залежності від способу дозрівання, сировина доходить в автоклаві або природним чином.

Фасадні фіброцементні панелі: ціна в Україні, особливості матеріалу

Вартість панелей прямо залежить від їхніх сильних сторін, таких як наявність додаткових водовідштовхувальних або декоративних шарів. Також на ціноутворення впливають особливості використання матеріалу.

В першу чергу панелі застосовуються для облицювання фасадів з вентильованим конструкцією. Висока міцність панелей обумовлена целюлозним волокном, що додається в матеріал.

На фасадні фіброцементні плити ціна також залежить від їх особливих і унікальних властивостей:

 • матеріал абсолютно негорючий і не підтримує горіння; 
 • використовувані в складі речовини мають підвищений опір до впливу ультрафіолетового і магнітного випромінювання; 
 • фіброцементні панелі стійкі до будь-яких хімічних і біологічних впливів.

Особливості експлуатації фіброцементних панелей

Наявність на плитах водовідштовхувального шару гарантує матеріалу довговічність, додатково підвищуючи його ізоляційні властивості. Декоративний шар — спеціальна обробка панелей з метою надання їм певної колірної гами й презентабельного зовнішнього вигляду.

Фіброцементні плити відносно легкі, завдяки чому значно знижується навантаження на будівлю, забезпечується його надійна захищеність і утеплення. У рівному співвідношенні вага фіброцементу майже у два рази легше, ніж у керамограніта.

Купити фіброцементні плити в Києві та інших містах України слід також завдяки їхнім унікальним експлуатаційними властивостями й характеристиками. Після розміщення на фасадах будівель, панелі зберігають свою форму і зовнішній вигляд. Матеріал витримує опади та негативні температури протягом багатьох циклів — від 150 і більше. У фіброцементних панелей низький коефіцієнт термічного розширення. Матеріал є екологічно чистим, тому що в його складі відсутні радіоактивні, канцерогенні речовини, а також такі сполучні речовини, як фенол.

Застосовувати панелі можна на фасадах споруд будь-яких видів. Також плити мають підвищену стійкість до морозів — в 3 рази вище, якщо брати для порівняння цегла. Ресурс фіброцементних панелей близько 50 років, що робить матеріал одним з найбільш оптимальних, враховуючи тривалий термін експлуатації.

Фіброплита від Equitone: особливості продукції

Бренд Еквітон полюбився архітекторам з Європи та України за естетичні якості, екологічність і широкі можливості крою. Продуктова лінійка налічує п’ять різновидів панелей, кожна з яких має унікальні особливості:

 • Tectiva. Композитний матеріал з грубою шліфованою поверхнею.
 • Natura. Гармонійно поєднується з такими матеріалами, як дерево, метал і скло.
 • Pictura. Панелі для оздоблення фасаду та інтер’єру, що володіє гладким ультраматовим покриттям із захистом антиграфіті.
 • Textura. Поєднання яскравості, міцності та текстурності.
 • Linea. Фрезеровані на заводі панелі. Змінюються зовні протягом доби. На це впливає кут огляду і падіння променів сонця.
 • Materia. Тонка і міцна плита для облицювання самих різних споруд з фактурою схожою на колотий камінь.
Проєкти
 • Всі
 • Linea
 • Materia
 • Natura
 • Pictura
 • Tectiva
 • Textura

Фасадні фіброцементні панелі: ціна від EQUITONE

ЩОБ ДІЗНАТИСЯ, ЯКА НА ФІБРОЦЕМЕНТНІ ПЛИТИ ЦІНА ТА ЯКІ ЗНИЖКИ ДІЮТЬ ЗАРАЗ, ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Контакти
logo

Відвідайте нашу компанію

Адреса: Україна, Київ, вул. Амосова, 12

Є питання? Зателефонуйте нам

+38 (099) 233 67 83

Робочий час

ПН–ПТ: 09:00–18:00

Напишіть нам

E-mail: yuriy.gatin@etexgroup.com

Напишіть нам

Наші фахівці зв’яжуться з Вами у найкоротші терміни

Made with Convert Blocks